Produkte > SAME SKY > TBL009-254-12GY-2GY
TBL009-254-12GY-2GY
TBL009-254-12GY-2GY Same Sky
tbl009_254.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 2.54, Horizontal, 12, Gray w Gray Button
auf Bestellung 639 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL009-254-12GY-2GY Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 18-26 AWG, Pitch: 0.100" (2.54mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 12, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 150 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Wire Gauge: 18-26 AWG
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 12
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 150 V