Produkte > CUI DEVICES > TBL009-254-17GY-2GY
TBL009-254-17GY-2GY
TBL009-254-17GY-2GY CUI Devices
tbl009-254.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,
Wire Gauge: 18-26 AWG
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 17
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 150 V
auf Bestellung 112 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL009-254-17GY-2GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 18-26 AWG, Pitch: 0.100" (2.54mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 17, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 150 V.
Weitere Produktangebote TBL009-254-17GY-2GY
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL009-254-17GY-2GY TBL009-254-17GY-2GY Hersteller : CUI Devices tbl009_254-2306903.pdf Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screwless, Horizontal, 2.54 Pitch, 26 18 (AWG), Terminal Block Connector