Produkte > SAME SKY > TBL009-254-21GY-2GY
TBL009-254-21GY-2GY
TBL009-254-21GY-2GY Same Sky
tbl009_254-3511103.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 2.54, Horizontal, 21, Gray w Gray Button
auf Bestellung 138 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL009-254-21GY-2GY Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 18-26 AWG, Pitch: 0.100" (2.54mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 21, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 150 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 138 Stücke:
Wire Gauge: 18-26 AWG
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 21
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 150 V