Produkte > CUI DEVICES > TBL009V-254-22GY-2GY
TBL009V-254-22GY-2GY
TBL009V-254-22GY-2GY CUI Devices
tbl009v_254-2306753.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 2.54, Vertical, 22, Gray w Gray Button
auf Bestellung 157 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL009V-254-22GY-2GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 18-26 AWG, Pitch: 0.100" (2.54mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 22, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 150 V.
Packaging: Tray
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 18-26 AWG
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 22
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 150 V