Produkte > CUI DEVICES > TBL009V-500-04GY-2GY
TBL009V-500-04GY-2GY
TBL009V-500-04GY-2GY CUI Devices
tbl009v-500.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,
Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated
Packaging: Box
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 16-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 1036 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL009V-500-04GY-2GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Box, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1079 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 496 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TBL009V-500-04GY-2GY TBL009V-500-04GY-2GY Hersteller : CUI DEVICES tbl009v-500.pdf Conn Terminal Block 4 POS 5mm Solder ST Thru-Hole 10A/Contact