Produkte > CUI DEVICES > TBLH10-350-11BK
TBLH10-350-11BK
TBLH10-350-11BK CUI Devices
tblh10_350-2306895.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, High Temp, 3.5, Horizontal, 11, Black w Gray Button
auf Bestellung 158 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10-350-11BK CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Features: Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 11, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 11
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V