Produkte > SAME SKY > TBLH10-381-08BK
TBLH10-381-08BK
TBLH10-381-08BK Same Sky
tblh10_381-3511269.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 3.81 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 737 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10-381-08BK Same Sky
Category: PCB terminal blocks, Description: Connector: PCB terminal block; 17.5A; 250V; PIN: 8; angled 90°, Type of connector: PCB terminal block, Current rating: 17.5A, Rated voltage: 0.25kV, Number of pins: 8, Spatial orientation: angled 90°, Electrical mounting: spring clamp, Body colour: black, Contacts pitch: 3.81mm, Wire size: 24AWG...16AWG.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBLH10-381-08BK TBLH10-381-08BK Hersteller : CUI Devices tblh10_381-3240824.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 3.81 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 770 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TBLH10-381-08BK Hersteller : Same Sky Category: PCB terminal blocks
Description: Connector: PCB terminal block; 17.5A; 250V; PIN: 8; angled 90°
Type of connector: PCB terminal block
Current rating: 17.5A
Rated voltage: 0.25kV
Number of pins: 8
Spatial orientation: angled 90°
Electrical mounting: spring clamp
Body colour: black
Contacts pitch: 3.81mm