Produkte > SAME SKY > TBLH10V-350-06BK
TBLH10V-350-06BK
TBLH10V-350-06BK Same Sky
tblh10v-350.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, High Temp, 3.5, Vertical, 6, Black w Gray Button
auf Bestellung 1139 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10V-350-06BK Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Features: Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 6, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1488 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Features: Push Button Actuated
Packaging: Tray
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 6
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V