Produkte > CUI DEVICES > TBLH10V-350-10BK
TBLH10V-350-10BK
TBLH10V-350-10BK CUI Devices
tblh10v_350-2306857.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, High Temp, 3.5, Vertical, 10, Black w Gray Button
auf Bestellung 1469 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10V-350-10BK CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Features: Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 10, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Push Button Actuated
Packaging: Tray
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 10
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 231 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 1302 Stücke:
TBLH10V-350-10BK Hersteller : Same Sky tblh10v-350.pdf Category: PCB terminal blocks
Description: Connector: PCB terminal block; 17.5A; 160V; PIN: 10; straight
Type of connector: PCB terminal block
Current rating: 17.5A
Rated voltage: 0.16kV
Number of pins: 10
Spatial orientation: straight
Electrical mounting: spring clamp
Body colour: black
Contacts pitch: 3.5mm