Produkte > CUI DEVICES > TBLH10V-350-12BK
TBLH10V-350-12BK
TBLH10V-350-12BK CUI Devices
tblh10v_350-2306857.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, High Temp, 3.5, Vertical, 12, Black w Gray Button
auf Bestellung 178 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10V-350-12BK CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Tray, Features: Push Button Actuated, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 12, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Features: Push Button Actuated
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 12
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 280 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TBLH10V-350-12BK TBLH10V-350-12BK Hersteller : CUI DEVICES tblh10v-350.pdf Conn Terminal Block 12 POS 3.5mm Solder ST Thru-Hole 10A/Contact
Produkt ist nicht verfügbar