Produkte > CUI DEVICES > TBLH10V-500-03BK
TBLH10V-500-03BK
TBLH10V-500-03BK CUI Devices
tblh10v_500-2306786.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, High Temp, 5.00, Vertical, 3, Black w Gray Button
auf Bestellung 1919 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10V-500-03BK CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Features: Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1561 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Features: Push Button Actuated
Packaging: Tray
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 960 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
TBLH10V-500-03BK TBLH10V-500-03BK Hersteller : CUI DEVICES tblh10v-500.pdf Conn Terminal Block 3 POS 5mm Solder ST Thru-Hole 10A/Contact