Produkte > CUI DEVICES > TBLH10V-500-05BK
TBLH10V-500-05BK
TBLH10V-500-05BK CUI Devices
tblh10v_500-2306786.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, High Temp, 5.00, Vertical, 5, Black w Gray Button
auf Bestellung 524 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10V-500-05BK CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Features: Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 5, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Push Button Actuated
Packaging: Tray
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 5
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V