TBLH10V-508-02BK
TBLH10V-508-02BK Same Sky (Formerly CUI Devices)
tblh10v-508.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Packaging: Box
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 2460 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10V-508-02BK Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBLH10V-508-02BK TBLH10V-508-02BK Hersteller : Same Sky tblh10v_508-3511061.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature,Vertical, 5.08 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 2760 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TBLH10V-508-02BK TBLH10V-508-02BK Hersteller : CUI Devices tblh10v_508-3240934.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature,Vertical, 5.08 mm pitch, Black with Gray Button