Produkte > CUI DEVICES > TBLH10V-508-04BK
TBLH10V-508-04BK
TBLH10V-508-04BK CUI Devices
tblh10v_508-3240934.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature,Vertical, 5.08 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 1327 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10V-508-04BK CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBLH10V-508-04BK TBLH10V-508-04BK Hersteller : Same Sky tblh10v_508-3511061.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature,Vertical, 5.08 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 1369 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Box
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V