Produkte > SAME SKY > TBLH11-350-02BK
TBLH11-350-02BK
TBLH11-350-02BK Same Sky
tblh11-350.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 3.50 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 2307 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH11-350-02BK Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBLH11-350-02BK TBLH11-350-02BK Hersteller : CUI Devices tblh11_350-3240881.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 3.50 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 3327 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Box
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V