Produkte > CUI DEVICES > TBLH11-508-03BK
TBLH11-508-03BK
TBLH11-508-03BK CUI Devices
tblh11_508-3240830.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 5.08 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 1694 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH11-508-03BK CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 1693 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
TBLH11-508-03BK TBLH11-508-03BK Hersteller : Same Sky tblh11_508.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 5.08 mm pitch, Black with Gray Button