Produkte > SAME SKY > TBLH13-350-06BK
TBLH13-350-06BK
TBLH13-350-06BK Same Sky
tblh13-350.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, Angled, 3.50 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 1052 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH13-350-06BK Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Angled, Positions Per Level: 6, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBLH13-350-06BK TBLH13-350-06BK Hersteller : CUI Devices tblh13_350-3240945.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, Angled, 3.50 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 1067 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Box
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Angled
Positions Per Level: 6
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V