Produkte > KYOCERA AVX > TBME477K010LBSB0824
TBME477K010LBSB0824
TBME477K010LBSB0824 KYOCERA AVX
TBM-COTS-Plus.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 470UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Packaging: Bulk
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 23mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 242 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBME477K010LBSB0824 KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 470UF 10% 10V 2917, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Packaging: Bulk, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 23mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBME477K010LBSB0824 TBME477K010LBSB0824 Hersteller : Kyocera AVX TBM-COTS-Plus.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF ESR=23mOhms 10%
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TBME477K010LBSB0824 Hersteller : Kyocera TBM-COTS-Plus.pdf Конденсатор танталовий smd, С = 470 мкФ, U, В = 10, Розм = 7,3 х 4,3 х 2,9, Точн., % = 10, ESR, Ом = 0,023, Тексп, °C = -55...+125, low ESR,... Група товару: Конденсатори Од. вим: 300
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
verfügbar 184 Stücke:
TBME477K010LBSB0824 TBME477K010LBSB0824 Hersteller : KYOCERA AVX Components tbm.pdf Cap Tant Solid 470uF 10V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.023 Ohm 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar