Produkte > SAME SKY > TBP01P1-508-04BE
TBP01P1-508-04BE
TBP01P1-508-04BE SAME SKY
tbp01p1508.pdf
Hersteller: SAME SKY
Conn Terminal Block F 4 POS 5.08mm Screw RA Cable Mount 16A/Contact
auf Bestellung 814 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 188
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP01P1-508-04BE SAME SKY
Description: TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM, Features: Retention Latches (Non-Wire Side), Packaging: Bag, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 4, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Plug, Female Sockets, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Screw - Rising Cage Clamp, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Wire Gauge or Range - AWG: 12-28 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 2.5mm², Positions Per Level: 4, Plug Wire Entry: 180°, Contact Mating Finish: Nickel, Part Status: Active, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP01P1-508-04BE TBP01P1-508-04BE Hersteller : SAME SKY tbp01p1508.pdf Conn Terminal Block F 4 POS 5.08mm Screw RA Cable Mount 16A/Contact
auf Bestellung 814 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 188
TBP01P1-508-04BE TBP01P1-508-04BE Hersteller : CUI DEVICES tbp01p1-508.pdf Conn Terminal Block F 4 POS 5.08mm Screw RA Cable Mount 16A/Contact
auf Bestellung 600 Stücke:
Mindestbestellmenge: 200
TBP01P1-508-04BE TBP01P1-508-04BE Hersteller : Same Sky tbp01p1_508.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, 5.08 , plug, 4 pole, slotted screw, blue
auf Bestellung 44 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TBP01P1-508-04BE TBP01P1-508-04BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbp01p1-508.pdf Description: TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 4
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Plug, Female Sockets
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Screw - Rising Cage Clamp
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Wire Gauge or Range - AWG: 12-28 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 2.5mm²
Positions Per Level: 4
Part Status: Active
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 10357 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9