Produkte > CUI DEVICES > TBP01R1-508-04BE
TBP01R1-508-04BE
TBP01R1-508-04BE CUI DEVICES
tbp01r1-508.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Shrouded Header HDR 4 POS 5.08mm Solder RA Side Entry Thru-Hole
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 432
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP01R1-508-04BE CUI DEVICES
Description: TERM BLOCK HDR 4POS 5.08MM, Packaging: Bag, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 4, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 4, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP01R1-508-04BE TBP01R1-508-04BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbp01r1-508.pdf Description: TERM BLOCK HDR 4POS 5.08MM
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 4
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 4
Part Status: Active
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 5014 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
TBP01R1-508-04BE TBP01R1-508-04BE Hersteller : Same Sky tbp01r1_508.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, 5.08, receptical, 4 pole, blue
auf Bestellung 4292 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TBP01R1-508-04BE
Produktcode: 214689
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
tbp01r1-508.pdf Steckverbinder, Reihenklemmen > Steckverbindungen Klemmenblock
Produkt ist nicht verfügbar
TBP01R1-508-04BE TBP01R1-508-04BE Hersteller : SAME SKY tbp01r1508.pdf Conn Shrouded Header HDR 4 POS 5.08mm Solder RA Side Entry Thru-Hole
Produkt ist nicht verfügbar