Produkte > CUI DEVICES > TBP01R1-508-14BE
TBP01R1-508-14BE
TBP01R1-508-14BE CUI Devices
tbp01r1_508-2306945.pdf
Hersteller: CUI Devices
Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, 5.08, receptical, 14 pole, blue
auf Bestellung 878 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP01R1-508-14BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, 5.08,, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 14, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 14, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 14
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 14
Part Status: Active
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
TBP01R1-508-14BE TBP01R1-508-14BE Hersteller : Same Sky tbp01r1_508-3510949.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, 5.08, receptical, 14 pole, blue