Produkte > CUI DEVICES > TBP01R1W-508-12BE
TBP01R1W-508-12BE
TBP01R1W-508-12BE CUI Devices
tbp01r1w-508.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, W SCR
Features: Mating Flange
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 12
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 12
Part Status: Active
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 384 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP01R1W-508-12BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, W SCR, Features: Mating Flange, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 12, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 12, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP01R1W-508-12BE TBP01R1W-508-12BE Hersteller : CUI Devices tbp01r1w_508-2306762.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 5.08, receptical, 12 pole, blue
auf Bestellung 260 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TBP01R1W-508-12BE TBP01R1W-508-12BE Hersteller : Same Sky tbp01r1w_508.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 5.08, receptical, 12 pole, blue
auf Bestellung 4588 Stücke:
TBP01R1W-508-12BE TBP01R1W-508-12BE Hersteller : CUI DEVICES tbp01r1w-508.pdf Conn Shrouded Header HDR 12 POS 5.08mm Solder RA Side Entry Thru-Hole
auf Bestellung 20 Stücke: