Produkte > CUI DEVICES > TBP01R2-508-09BE
TBP01R2-508-09BE
TBP01R2-508-09BE CUI Devices
tbp01r2_508-2306819.pdf
Hersteller: CUI Devices
Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, 5.08, receptical, 9 pole, blue
auf Bestellung 1116 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP01R2-508-09BE CUI Devices
Description: TERM BLOCK HDR 9POS 5.08MM, Packaging: Bag, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 9, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 9, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP01R2-508-09BE TBP01R2-508-09BE Hersteller : Same Sky tbp01r2-508.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, 5.08, receptical, 9 pole, blue
auf Bestellung 1278 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TBP01R2-508-09BE TBP01R2-508-09BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbp01r2-508.pdf Description: TERM BLOCK HDR 9POS 5.08MM
Packaging: Bag
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 9
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 9
Part Status: Active
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V