Produkte > CUI DEVICES > TBP01R2-508-20BE
TBP01R2-508-20BE
TBP01R2-508-20BE CUI DEVICES
tbp01r2-508.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Shrouded Header HDR 20 POS 5.08mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 116
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP01R2-508-20BE CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, 5.08,, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 20, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 20, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP01R2-508-20BE TBP01R2-508-20BE Hersteller : CUI DEVICES tbp01r2-508.pdf Conn Shrouded Header HDR 20 POS 5.08mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 116
TBP01R2-508-20BE TBP01R2-508-20BE Hersteller : CUI Devices tbp01r2_508-2306819.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, 5.08, receptical, 20 pole, blue
auf Bestellung 242 Stücke:
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 20
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 20
Part Status: Active
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 362 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
TBP01R2-508-20BE TBP01R2-508-20BE Hersteller : Same Sky tbp01r2-508.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, 5.08, receptical, 20 pole, blue