Produkte > CUI DEVICES > TBP01R2W-508-02BE
TBP01R2W-508-02BE
TBP01R2W-508-02BE CUI DEVICES
tbp01r2w-508.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Shrouded Header HDR 2 POS 5.08mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
auf Bestellung 2400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 276
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP01R2W-508-02BE CUI DEVICES
Description: TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 2, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 2, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP01R2W-508-02BE TBP01R2W-508-02BE Hersteller : CUI Devices tbp01r2w_508-2306765.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 5.08, receptical, 2 pole, blue
auf Bestellung 2676 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
TBP01R2W-508-02BE TBP01R2W-508-02BE Hersteller : Same Sky tbp01r2w-508.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 5.08, receptical, 2 pole, blue
auf Bestellung 922 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TBP01R2W-508-02BE TBP01R2W-508-02BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbp01r2w-508.pdf Description: TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 2
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 2
Part Status: Active
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
Mindestbestellmenge: 21
TBP01R2W-508-02BE TBP01R2W-508-02BE Hersteller : CUI DEVICES tbp01r2w-508.pdf Conn Shrouded Header HDR 2 POS 5.08mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
auf Bestellung 1 Stücke: