Produkte > CUI DEVICES > TBP01R2W-508-04BE
TBP01R2W-508-04BE
TBP01R2W-508-04BE CUI DEVICES
tbp01r2w-508.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Shrouded Header HDR 4 POS 5.08mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP01R2W-508-04BE CUI DEVICES
Description: TERM BLOCK HDR 4POS 5.08MM, Features: Mating Flange, Packaging: Bag, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 4, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 4, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP01R2W-508-04BE TBP01R2W-508-04BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbp01r2w-508.pdf Description: TERM BLOCK HDR 4POS 5.08MM
Features: Mating Flange
Packaging: Bag
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 4
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 4
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 1120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
TBP01R2W-508-04BE TBP01R2W-508-04BE Hersteller : Same Sky tbp01r2w-508.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 5.08, receptical, 4 pole, blue
auf Bestellung 1836 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
TBP01R2W-508-04BE TBP01R2W-508-04BE Hersteller : CUI Devices tbp01r2w_508-2306765.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 5.08, receptical, 4 pole, blue
auf Bestellung 492 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TBP01R2W-508-04BE TBP01R2W-508-04BE Hersteller : CUI DEVICES tbp01r2w-508.pdf Conn Shrouded Header HDR 4 POS 5.08mm Solder ST Top Entry Thru-Hole