Produkte > CUI DEVICES > TBP01R2W-508-08BE
TBP01R2W-508-08BE
TBP01R2W-508-08BE CUI Devices
tbp01r2w_508-2306765.pdf
Hersteller: CUI Devices
Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 5.08, receptical, 8 pole, blue
auf Bestellung 1014 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP01R2W-508-08BE CUI Devices
Description: TERM BLOCK HDR 8POS 5.08MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 8, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 8, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP01R2W-508-08BE TBP01R2W-508-08BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbp01r2w-508.pdf Description: TERM BLOCK HDR 8POS 5.08MM
Packaging: Bag
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 8
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 8
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 1091 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
TBP01R2W-508-08BE TBP01R2W-508-08BE Hersteller : Same Sky tbp01r2w-508.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 5.08, receptical, 8 pole, blue
auf Bestellung 82 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TBP01R2W-508-08BE tbp01r2w-508.pdf Conn Shrouded Header HDR 8 POS 5.08mm Solder ST Top Entry Thru-Hole