TBP02R1W-381-03BE
TBP02R1W-381-03BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbp02r1w-381.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK HDR 3POS 3.81MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 3
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 3
Header Orientation: 90°, Right Angle
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 1077 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP02R1W-381-03BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK HDR 3POS 3.81MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 3, Pitch: 0.150" (3.81mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 3, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP02R1W-381-03BE TBP02R1W-381-03BE Hersteller : Same Sky tbp02r1w_381-3511349.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 3.81, receptical, 3 pole, blue
auf Bestellung 2761 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TBP02R1W-381-03BE TBP02R1W-381-03BE Hersteller : CUI Devices tbp02r1w_381-2306897.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Horizontal, 3.81 Pitch, Terminal Block Connector