Produkte > CUI DEVICES > TBP02R1W-381-16BE
TBP02R1W-381-16BE
TBP02R1W-381-16BE CUI Devices
tbp02r1w_381-2306897.pdf
Hersteller: CUI Devices
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Horizontal, 3.81 Pitch, Terminal Block Connector
auf Bestellung 11 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP02R1W-381-16BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, W SCR, Features: Mating Flange, Packaging: Bag, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 16, Pitch: 0.150" (3.81mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 16, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP02R1W-381-16BE TBP02R1W-381-16BE Hersteller : Same Sky tbp02r1w_381-3511349.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 3.81, receptical, 16 pole, blue
auf Bestellung 490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Features: Mating Flange
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 16
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 16
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 137 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
TBP02R1W-381-16BE TBP02R1W-381-16BE Hersteller : CUI DEVICES tbp02r1w-381.pdf Conn Wire to Board HDR 16 POS 3.81mm Solder RA Side Entry Thru-Hole
auf Bestellung 38 Stücke: