TBP02R2-381-04BE
TBP02R2-381-04BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbp02r2-381.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, 3.81,
Packaging: Bag
Features: Notch Guide
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 4
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 4
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 3944 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP02R2-381-04BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, 3.81,, Packaging: Bag, Features: Notch Guide, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 4, Pitch: 0.150" (3.81mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 4, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP02R2-381-04BE TBP02R2-381-04BE Hersteller : CUI Devices tbp02r2_381-2306822.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, 3.81, receptical, 4 pole, blue
auf Bestellung 3537 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TBP02R2-381-04BE TBP02R2-381-04BE Hersteller : SAME SKY tbp02r2-381.pdf Conn Wire to Board HDR 4 POS 3.81mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
Produkt ist nicht verfügbar