Produkte > SAME SKY > TBP02R2-381-07BE
TBP02R2-381-07BE
TBP02R2-381-07BE SAME SKY
tbp02r2-381.pdf
Hersteller: SAME SKY
Conn Wire to Board HDR 7 POS 3.81mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP02R2-381-07BE SAME SKY
Description: TERM BLOCK HDR 7POS 3.81MM, Packaging: Bag, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 7, Pitch: 0.150" (3.81mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 7, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP02R2-381-07BE TBP02R2-381-07BE Hersteller : SAME SKY tbp02r2-381.pdf Conn Wire to Board HDR 7 POS 3.81mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
auf Bestellung 825 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 825
TBP02R2-381-07BE TBP02R2-381-07BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbp02r2-381.pdf Description: TERM BLOCK HDR 7POS 3.81MM
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 7
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 7
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 391 Stücke:
Mindestbestellmenge: 13
auf Bestellung 35 Stücke:
TBP02R2-381-07BE TBP02R2-381-07BE Hersteller : CUI Devices tbp02r2-381-1600848.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, 3.81, receptical, 7 pole, blue
auf Bestellung 590 Stücke:
auf Bestellung 35 Stücke: