Produkte > SAME SKY > TBP02R2-381-08BK
TBP02R2-381-08BK
TBP02R2-381-08BK SAME SKY
tbp02r2-381.pdf
Hersteller: SAME SKY
Conn Wire to Board HDR 8 POS 3.81mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP02R2-381-08BK SAME SKY
Description: I/C Rectangular, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 8, Pitch: 0.150" (3.81mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 8, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Weitere Produktangebote TBP02R2-381-08BK
Packaging: Bag
Features: Interlocking (Side)
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 8
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 8
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
TBP02R2-381-08BK Hersteller : CUI Devices tbp02r2_381-2306822.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable,Receptacle,Vertical, 3.81 Pitch, Terminal Block Connector