Produkte > CUI DEVICES > TBP02R2W-381-10BE
TBP02R2W-381-10BE
TBP02R2W-381-10BE CUI Devices
tbp02r2w_381-2306859.pdf
Hersteller: CUI Devices
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 3.81 Pitch, Terminal Block Connector
auf Bestellung 1375 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP02R2W-381-10BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, W SCR, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 10, Pitch: 0.150" (3.81mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 10, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Features: Mating Flange
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 10
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 10
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 630 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
TBP02R2W-381-10BE TBP02R2W-381-10BE Hersteller : SAME SKY tbp02r2w-381.pdf Conn Wire to Board HDR 10 POS 3.81mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
auf Bestellung 5 Stücke: