TBP03P3-350-02BE
TBP03P3-350-02BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbp03p3-350.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK PLUG 2POS 3.50MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Plug, Female Sockets
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Screw
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Wire Gauge or Range - AWG: 16-28 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.5-1.5mm²
Positions Per Level: 2
Plug Wire Entry: 180°
Contact Mating Finish: Nickel
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 3491 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP03P3-350-02BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK PLUG 2POS 3.50MM, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 2, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Plug, Female Sockets, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Screw, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Wire Gauge or Range - AWG: 16-28 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.5-1.5mm², Positions Per Level: 2, Plug Wire Entry: 180°, Contact Mating Finish: Nickel, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP03P3-350-02BE TBP03P3-350-02BE Hersteller : Same Sky tbp03p3_350-3511174.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Vertical, 3.5 Pitch, 28 16 (AWG), Terminal Block
auf Bestellung 9125 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TBP03P3-350-02BE TBP03P3-350-02BE Hersteller : CUI Devices tbp03p3_350-2853922.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Vertical, 3.5 Pitch, 28 16 (AWG), Terminal Block