Produkte > CUI DEVICES > TBP03R1-350-12GR
TBP03R1-350-12GR CUI DEVICES
tbp03r1-350.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
TBP03R1-350-12GR(GREEN)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP03R1-350-12GR CUI DEVICES
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, RECEPTACL, Features: Notch Guide, Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 12, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 12, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Weitere Produktangebote TBP03R1-350-12GR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Notch Guide
Packaging: Box
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 12
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 12
Header Orientation: 90°, Right Angle
Contact Mating Finish: Tin
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
TBP03R1-350-12GR TBP03R1-350-12GR Hersteller : CUI Devices tbp03r1_350-2853907.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Horizontal, 3.50 Pitch, Terminal Block