Produkte > CUI DEVICES > TBP03R12-350-03BK
TBP03R12-350-03BK
TBP03R12-350-03BK CUI Devices
tbp03r12_350-2853947.pdf
Hersteller: CUI Devices
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Horizontal, 3.50 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 1345 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP03R12-350-03BK CUI Devices
Description: TERM BLOCK HDR 6POS 3.50MM, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 6, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 8A, Number of Levels: 2, Positions Per Level: 3, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP03R12-350-03BK TBP03R12-350-03BK Hersteller : Same Sky tbp03r12_350-3511327.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Horizontal, 3.50 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 313 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TBP03R12-350-03BK TBP03R12-350-03BK Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbp03r12-350.pdf Description: TERM BLOCK HDR 6POS 3.50MM
Packaging: Box
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 6
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 8A
Number of Levels: 2
Positions Per Level: 3
Header Orientation: 90°, Right Angle
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V