Produkte > SAME SKY > TBP03R12-350-09BK
TBP03R12-350-09BK
TBP03R12-350-09BK Same Sky
tbp03r12-350.pdf
Hersteller: Same Sky
Description: TERM BLOCK HDR 18POS 90DEG 3.5MM
Packaging: Box
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 18
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 8A
Number of Levels: 2
Positions Per Level: 9
Header Orientation: 90°, Right Angle
Contact Mating Finish: Tin
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP03R12-350-09BK Same Sky
Description: TERM BLOCK HDR 18POS 90DEG 3.5MM, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 18, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 8A, Number of Levels: 2, Positions Per Level: 9, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Weitere Produktangebote TBP03R12-350-09BK
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP03R12-350-09BK TBP03R12-350-09BK Hersteller : CUI Devices tbp03r12_350-2853947.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Horizontal, 3.50 Pitch, Terminal Block