TBP03R2-350-04BE
TBP03R2-350-04BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbp03r2-350.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK HDR 4POS 3.50MM
Features: Notch Guide
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 4
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 4
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 2819 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP03R2-350-04BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK HDR 4POS 3.50MM, Features: Notch Guide, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 4, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 4, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP03R2-350-04BE TBP03R2-350-04BE Hersteller : CUI Devices tbp03r2_350-2853966.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 3.50 Pitch, Terminal Block