Produkte > CUI DEVICES > TBP03R2-350-08BE
TBP03R2-350-08BE
TBP03R2-350-08BE CUI Devices
tbp03r2_350-2853966.pdf
Hersteller: CUI Devices
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 3.50 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 6571 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP03R2-350-08BE CUI Devices
Description: TERM BLOCK HDR 8POS 3.50MM, Features: Notch Guide, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 8, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 8, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP03R2-350-08BE TBP03R2-350-08BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbp03r2-350.pdf Description: TERM BLOCK HDR 8POS 3.50MM
Features: Notch Guide
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 8
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 8
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 4344 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
TBP03R2-350-08BE TBP03R2-350-08BE Hersteller : Same Sky tbp03r2_350-3511291.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 3.50 Pitch, Terminal Block