Produkte > SAME SKY > TBP03R3-350-10BK
TBP03R3-350-10BK
TBP03R3-350-10BK Same Sky
tbp03r3_350-3511090.pdf
Hersteller: Same Sky
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 3.50 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 298 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP03R3-350-10BK Same Sky
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, RECEPTACL, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 20, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 8A, Number of Levels: 2, Positions Per Level: 10, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 20
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 8A
Number of Levels: 2
Positions Per Level: 10
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 324 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TBP03R3-350-10BK TBP03R3-350-10BK Hersteller : CUI Devices tbp03r3_350-2853964.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 3.50 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 318 Stücke:
TBP03R3-350-10BK Hersteller : Same Sky tbp03r3-350.pdf Category: Pluggable terminal blocks
Description: Connector: pluggable terminal block; socket; male; 8A; 250V; THT
Type of connector: pluggable terminal block
Connector: socket
Kind of connector: male
Current rating: 8A
Rated voltage: 0.25kV
Number of pins: 10
Spatial orientation: straight
Electrical mounting: THT
Body colour: black
Contacts pitch: 3.5mm