Produkte > SAME SKY > TBP04P1-500-02BE
TBP04P1-500-02BE
TBP04P1-500-02BE Same Sky
tbp04p1-500.pdf
Hersteller: Same Sky
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Horizontal, 5.0 Pitch, 28 12 (AWG), Terminal Block
auf Bestellung 924 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP04P1-500-02BE Same Sky
Description: TERM BLOCK PLUG 2POS 5MM, Packaging: Box, Features: Retention Latches (Non-Wire Side), Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 2, Pitch: 0.197" (5.00mm), Type: Plug, Female Sockets, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Screw, Current - IEC: 10A, Number of Levels: 1, Wire Gauge or Range - AWG: 12-28 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.5-2.5mm², Positions Per Level: 2, Plug Wire Entry: 180°, Contact Mating Finish: Nickel, Part Status: Active, Current - UL: 15 A, Voltage - IEC: 630 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP04P1-500-02BE TBP04P1-500-02BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbp04p1-500.pdf Description: TERM BLOCK PLUG 2POS 5MM
Packaging: Box
Features: Retention Latches (Non-Wire Side)
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Type: Plug, Female Sockets
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Screw
Current - IEC: 10A
Number of Levels: 1
Wire Gauge or Range - AWG: 12-28 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.5-2.5mm²
Positions Per Level: 2
Plug Wire Entry: 180°
Contact Mating Finish: Nickel
Part Status: Active
Current - UL: 15 A
Voltage - IEC: 630 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 5929 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
TBP04P1-500-02BE TBP04P1-500-02BE Hersteller : CUI Devices tbp04p1_500-2853941.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Horizontal, 5.0 Pitch, 28 12 (AWG), Terminal Block