TBP04R12-500-03BE
TBP04R12-500-03BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbp04r12-500.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 3
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 10A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 3
Header Orientation: 90°, Right Angle
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 15 A
Voltage - IEC: 400 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 1057 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP04R12-500-03BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK HDR 3POS 5MM, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 3, Pitch: 0.197" (5.00mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 10A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 3, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 15 A, Voltage - IEC: 400 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP04R12-500-03BE TBP04R12-500-03BE Hersteller : Same Sky tbp04r12-500.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Horizontal, 5.0 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 4093 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
TBP04R12-500-03BE TBP04R12-500-03BE Hersteller : CUI Devices tbp04r12_500-2853927.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Horizontal, 5.0 Pitch, Terminal Block