Produkte > CUI DEVICES > TBP04R12-500-07BE
TBP04R12-500-07BE
TBP04R12-500-07BE CUI Devices
tbp04r12_500-2853927.pdf
Hersteller: CUI Devices
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Horizontal, 5.0 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 788 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP04R12-500-07BE CUI Devices
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, RECEPTACL, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 7, Pitch: 0.197" (5.00mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 10A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 7, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 15 A, Voltage - IEC: 400 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP04R12-500-07BE TBP04R12-500-07BE Hersteller : Same Sky tbp04r12-500.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Horizontal, 5.0 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 768 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 7
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 10A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 7
Part Status: Active
Current - UL: 15 A
Voltage - IEC: 400 V
Voltage - UL: 300 V