Produkte > SAME SKY > TBP05R2-762-05GR
TBP05R2-762-05GR
TBP05R2-762-05GR Same Sky
tbp05r2_762.pdf
Hersteller: Same Sky
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 7.62 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP05R2-762-05GR Same Sky
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, RECEPTACL, Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 5, Pitch: 0.300" (7.62mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 10A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 5, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Current - UL: 15 A, Voltage - IEC: 630 V, Voltage - UL: 300 V.
Weitere Produktangebote TBP05R2-762-05GR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 5
Pitch: 0.300" (7.62mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 10A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 5
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Current - UL: 15 A
Voltage - IEC: 630 V
Voltage - UL: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
TBP05R2-762-05GR TBP05R2-762-05GR Hersteller : CUI Devices tbp05r2_762-2853865.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 7.62 Pitch, Terminal Block