Produkte > CUI DEVICES > TBP05R2-762-10GR
TBP05R2-762-10GR
TBP05R2-762-10GR CUI Devices
tbp05r2_762-2853865.pdf
Hersteller: CUI Devices
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 7.62 Pitch, Terminal Block
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP05R2-762-10GR CUI Devices
Category: Pluggable terminal blocks, Description: Connector: pluggable terminal block; socket; male; 10A; 630V; THT, Electrical mounting: THT, Kind of connector: male, Type of connector: pluggable terminal block, Connector: socket, Spatial orientation: straight, Contacts pitch: 7.62mm, Number of pins: 10, Current rating: 10A, Rated voltage: 0.63kV, Body colour: green.
Weitere Produktangebote TBP05R2-762-10GR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP05R2-762-10GR TBP05R2-762-10GR Hersteller : Same Sky tbp05r2_762.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 7.62 Pitch, Terminal Block
Produkt ist nicht verfügbar
TBP05R2-762-10GR Hersteller : Same Sky Category: Pluggable terminal blocks
Description: Connector: pluggable terminal block; socket; male; 10A; 630V; THT
Electrical mounting: THT
Kind of connector: male
Type of connector: pluggable terminal block
Connector: socket
Spatial orientation: straight
Contacts pitch: 7.62mm
Number of pins: 10
Current rating: 10A
Rated voltage: 0.63kV