Produkte > KYOCERA AVX > TCBD107M010CRSZ0700E
TCBD107M010CRSZ0700E
TCBD107M010CRSZ0700E KYOCERA AVX
TCB.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 100UF 10V 2917
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCBD107M010CRSZ0700E KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 100UF 10V 2917, Tolerance: ±20%, Features: High Reliability, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCBD107M010CRSZ0700E TCBD107M010CRSZ0700E Hersteller : KYOCERA AVX TCB.pdf Description: CAP TANT POLY 100UF 10V 2917
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: COTS
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V