Produkte > TDK CORPORATION > TCE1608-900-4P
TCE1608-900-4P
TCE1608-900-4P TDK Corporation
Hersteller: TDK Corporation
Description: CMC 100MA 4LN 90 OHM SMD ESD
Features: ESD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 10 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.95Ohm
Part Status: Obsolete
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCE1608-900-4P TDK Corporation
Description: CMC 100MA 4LN 90 OHM SMD ESD, Features: ESD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 10 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.020" (0.50mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.95Ohm, Part Status: Obsolete, Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote TCE1608-900-4P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCE1608-900-4P TCE1608-900-4P Hersteller : TDK Corporation TCE1210,TCE1210U,TCE1608_Rev2011.pdf Description: CMC 100MA 4LN 90 OHM SMD ESD
Features: ESD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Obsolete