Produkte > TCE > TCET4100G
TCET4100G
tcet2100.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCET4100G
Description: OPTOISOLATR 4CH DARL 16DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP (0.400", 10.16mm), Output Type: Darlington, Mounting Type: Through Hole, Input Type: DC, Vce Saturation (Max): 300mV, Supplier Device Package: 16-DIP, Voltage - Output (Max): 70V, Rise / Fall Time (Typ): 60µs, 60µs, Part Status: Active, Number of Channels: 4, Current - DC Forward (If) (Max): 10 mA.
Weitere Produktangebote TCET4100G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP (0.400", 10.16mm)
Output Type: Darlington
Mounting Type: Through Hole
Input Type: DC
Vce Saturation (Max): 300mV
Supplier Device Package: 16-DIP
Voltage - Output (Max): 70V
Rise / Fall Time (Typ): 60µs, 60µs
Part Status: Active
Number of Channels: 4
Current - DC Forward (If) (Max): 10 mA