TCFS-16-62C-020-100CH TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TCFS-XX-XXX-0XX-100CH&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: CABLE FEEDTHROUGH 10.16MM M16 SS
Packaging: Bulk
Color: Silver
Material: Stainless Steel, Nickel Plated, Electroless
Thread Size: M16x1.5
Type: Cable Feedthrough
Includes: Shrinkable Boot
Part Status: Active
Outside Cable Diameter (Max): 0.400" (10.16mm)
Thread Length: 0.787" (20.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCFS-16-62C-020-100CH TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: CABLE FEEDTHROUGH 10.16MM M16 SS, Packaging: Bulk, Color: Silver, Material: Stainless Steel, Nickel Plated, Electroless, Thread Size: M16x1.5, Type: Cable Feedthrough, Includes: Shrinkable Boot, Part Status: Active, Outside Cable Diameter (Max): 0.400" (10.16mm), Thread Length: 0.787" (20.00mm).