Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TCJA106M016R0200E
TCJA106M016R0200E
TCJA106M016R0200E KYOCERA AVX Components
tcj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 10uF 16VDC A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 0.2 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 80000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCJA106M016R0200E KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT POLY 10UF 16V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCJA106M016R0200E TCJA106M016R0200E Hersteller : KYOCERA AVX Components tcj.pdf Cap Tant Polymer 10uF 16VDC A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 0.2 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 80000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
TCJA106M016R0200E TCJA106M016R0200E Hersteller : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 10UF 16V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
TCJA106M016R0200E TCJA106M016R0200E Hersteller : KYOCERA AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16V 10uF 20% 1206 ES R=200mOhm Black Resi
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Mindestbestellmenge: 10